Gotowy projekt na rozbudowę

1 300 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Dom na sprzedaż

Powierzchnia 340 m²

Lokalizacja Poznań, Promienista

Cena 1 300 000 zł

Szczegóły

Oferta nr 18/W/ET/7-MN

Jeśli masz plany inwestycyjne, szukasz dobrego miejsca na firmę, biurowiec na wynajem i mieszkania to tu jest dobre miejsce. Willa miejska z projektem rozbudowy! Atrakcyjna oferta na Grunwaldzie!

Przedmiotem tej oferty jest działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest pogranicze Grunwaldu i Górczyna, gdzie w okolicy istnieje zabudowa wolnostojąca z przeznaczeniem na mieszkania i działalność usługową (biura).

Działka o powierzchni 633 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednopiętrowym, czterokondygnacyjnym, o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, całkowitej ok. 300 m2 (powierzchnia zabudowy ok. 100 m2). W głębi budynek gospodarczy (do rozbiórki).

Obecnie powierzchnię całkowitą tworzą: dwa wyodrębnione mieszkania, strych i piwnica. Całość w stanie raczej do remontu i przebudowy na przykład na biurowiec.

Kilka lat temu wydane zostało pozwolenie na rozbudowę obecnej nieruchomości w głąb działki i uzyskanie łącznej powierzchni użytkowej w wymiarze ok. 340 m2.

Doprowadzone wszystkie media: Prąd, Woda, Gaz, kanalizacja, Światłowód. Ogrzewanie gazowe. Pełna własność.

Konstrukcja istniejącego budynku: - ściany i fundamenty z cegły palonej, - elewacja tynk cementowy - dach czterospadowy pokryty dachówką, więźba drewniana - okna w większości wymienione na PCV - klatka schodowa drewniana.

Posesja ogrodzona, brama wjazdowa, podjazd wyłożony kostką brukową.

Gotowy jest projekt na rozbudowę. Szczegóły na spotkaniu.

Zadzwoń i porozmawiaj, umów się na spotkanie.

CASTLE Nieruchomości, Małgorzata Nowak, tel. 510 209 116, biuro6@castle.pl

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

“Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu”.

Lokalizacja