Designerski apartament w prestiżowej lokalizacji

18 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na wynajem

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 90 m²

Lokalizacja Warszawa, Złota

Cena 18 000 zł

Szczegóły

Agencja nieruchomości UNIQUE ESTATE ma przyjemność zaprezentować designerski apartament usytuowany przy ul. Złotej 44.

ROZKŁAD: Mieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią/jadalnią, sypialni oraz łazienki. Możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie z preferencjami najemcy przy długoterminowej umowie.

STANDARD: Wyjątkowy apartament na 24 piętrze ze spektakularnym widokiem na PKiN oraz filtry warszawskie, dwustronne, bardzo jasne i słoneczne. Wysoki standard wykończenia.

LOKALIZACJA: ZŁOTA 44 otoczona jest najlepszymi hotelami i restauracjami, sklepami cenionych marek oraz sławnymi zabytkami i obiektami kulturalnymi. Okolica zapewnia bezpośredni dostęp do niezwykłych miejsc, takich jak Muzeum Narodowe, Pałac Kultury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Filharmonia Narodowa, oraz do wielu teatrów i galerii sztuki.

DODATKOWE INFORMACJE: Apartament dostępny od 01.01.2019, okres najmu: długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Właściciel oferuje umeblowanie we współpracy z architektem wnętrz.

Mieszkańcom Złotej 44 towarzyszy szereg luksusowych usług. Ósme piętro to 1400 m2 komfortu i wygody zapewnione poprzez liczne udogodnienia rekreacyjne i biznesowe. Zaprojektowane, aby zapewnić nową, lepszą jakość życia tym, którzy nazywają ZŁOTĄ 44 domem.

Jeżeli interesuje Państwa szersza oferta zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym doradcą lub do zapoznania się z naszą stroną internetową. _ Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję./We charge a commission. _ Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja