Domy w zabudowie szeregowej w Wieliczce

629 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Dom na sprzedaż

Liczba pokoi 4 pokoje

Powierzchnia 157 m²

Lokalizacja Wieliczka, ul. Chabrowa

Cena 629 000 zł

Szczegóły

Kameralny kompleks trzech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z zagospodarowaną działką oraz ogrodzoną posesją, zlokalizowany w Wieliczce przy ul. Chabrowej (300 m od granicy z Krakowem). Najbliższe otoczenie to lasy i tereny zielone, które tworzą cudowny klimat i przestrzeń do życia w spokoju i bezpieczeństwie. Położenie inwestycji z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, w przyjaznym sąsiedztwie, pozwoli Państwu delektować się spokojem we własnych ogródkach. Doskonała lokalizacja pozwala w dwie minuty dojechać do węzła autostrady A4, w kilkanaście minut dostać się samochodem lub komunikacją miejską do centrum Krakowa, a także do portu lotniczego Balice.

W najbliższym sąsiedztwie naszych domów znajduje się niezbędna infrastruktura:

  • Szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce, Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie,
  • Przedszkola: Przedszkole „Skakanka”, Akademia Malucha „Bratki”, Samorządowe Przedszkole nr 176 w Krakowie, Samorządowe Przedszkole nr 4 w Wieliczce,
  • Obiekty sportowe i rekreacyjne: Centrum Edukacyjno Rekreacyjne „Solne Miasto”, Com-Com Zone Prokocim, „Orlik” przy SP nr 4 w Wieliczce, Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce,
  • Centra handlowe: CH Tesco i OBI ul. Wielicka w Krakowie,
  • Sklepy: Delikatesy Metro, Lidl, Intermarche, Biedronka,
  • Restauracje: Soray, Pałacyk Wielicki,
  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie.

Atutem inwestycji jest bliskość przystanków autobusowych, szczególnie ważna dla osób korzystających z komunikacji zbiorowej.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, z pełną własnością gruntu, wolne od jakichkolwiek obciążeń hipotecznych. Planowany termin zakończenia inwestycji II/III kwartał 2018 r.

Zapraszamy do kontaktu, www.KRAKDOM.com

Lokalizacja