Duży dom dla dużej rodziny w świetnej cenie!

850 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Dom na sprzedaż

Liczba pokoi 6 pokoi

Powierzchnia 296 m²

Lokalizacja Poznań, Kostrzyńska

Cena 850 000 zł

Szczegóły

Poszukujesz domu dla dużej rodziny lub dwóch rodzin? Komfort, wygoda, funkcjonalny układ pomieszczeń - nieruchomość W PEŁNI WYPOSAŻONA DO WEJŚCIA!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego domu wolnostojącego na os. Warszawskim. Nieruchomość wybudowana z cegły posadowiona na działce o pow. 238 m2.

W skład nieruchomości o pow. zabudowy 296 m2 wchodzi: -Parter o pow.: 116 m2 -Piętro o pow.: 125 m2 -Piwnica o pow.: 55 m2

KONDYGNACJA - 0 PARTER - salon: wyposażony w meble wypoczynkowe oraz zestaw jadalniany - pokój: pełni funkcję sypialni - kuchnia: wyposażona w sprzęty AGD – pozostaje W CENIE NIERUCHOMOŚCI Zabudowa kuchenna wykonana z drewna bukowego. - łazienka : prysznic, na podłodze i ścianach płytkami ceramicznymi i dekory.

KONDYGNACJA – 1 PIĘTRO - 4 pokoje : pełniące funkcję sypialni, - kuchnia: kuchenka gazowa wolnostojąca, okap, zlew, lodówka wolnostojąca; wyłożona płytkami. - łazienka: wanna narożna z hydromasażem, armatura, umywalka, WC, podłoga i ściany wyłożone płytkami ceramicznymi.

KONDYGNACJA- -1 PIWNICA -Pralnia, -kotłownia oraz część z regałami i wieszakami.

Standard wykończenia: - pełni wyposażony, jest możliwość zakupu nieruchomości Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM. Można się wprowadzać bez ponoszenia dodatkowych kosztów na remonty, zadbany, schludny, duża ilość pokoi czyni tą nieruchomość idealną dla rodziny wielodzietnej, - dom ocieplony, otynkowany, okna plastikowe, ogrzewanie gazowe, - marmurowe parapety, - oświetlenie halogenowe, włoskie lampy zwisające, - na ścianach płytki włoskie ornamenty dekoracyjne ręcznie wypalane i malowane, - drzwi do pokoi wykonane z drewna egzotycznego w kolorze mahoniowym, - schody bukowe, - podłogi z drewna egzotycznego Cempas, parkiet dębowy i na piętrze pokój z desek bambusowych.

Lokalizacja : pełna infrastruktura handlowa i usługowa, placówki edukacyjne i służby zdrowia. Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską. Osiedle domów jednorodzinnych.

Zapraszam, zadzwoń i umów się na prezentację ! Kontakt w sprawie oferty: Paulina Bień 501 – 515 – 727 Biuro Nieruchomości CASTLE

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

“Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu”.

Lokalizacja