Przestronny dom na sprzedaż 180 m2, Swarzędz

770 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Dom na sprzedaż

Liczba pokoi 5 pokoi

Powierzchnia 180 m²

Lokalizacja Swarzędz

Cena 770 000 zł

Szczegóły

Wspaniała nieruchomość w centrum Swarzędza !!! Gorąco zachęcam do zapoznania się ofertą sprzedaży bardzo ładnego domu w Swarzędzu. Nieruchomość jest położona w samym centrum miasta, a jednocześnie w zacisznym miejscu “ślepej” uliczki.

Lokalizacja absolutnie rewelacyjna. Pełna infrastruktura w zasięgu spaceru. Szkoły, przedszkola, żłobki, markety, urząd, banki, restauracje, kościół, basen, boiska i hale sportowe nie wspominając o jeziorze swarzędzkim (500m).

Powierzchnię użytkową 180 m2 tworzą:

Parter: Salon 45 m2 Kuchnia 10 m2 Mały pokój 10 m2 Łazienka 6 m2

Piętro: Pokój 28m2 Pokój 24m2 Sypialnia 21 m2 Łazienka 10 m2

Jest, to dom wybudowany w 1985 roku. Do budowy został użyty bardzo dobry materiał typu cegła dziurawka a zewnątrz ocieplony odpowiednim materiałem. Okna PCV, ogrzewanie gazowe. Na dużej działce umiejscowiony jest wolnostojący garaż, w którym mieści się jedno auto.

Na dużej działce jest też umiejscowiony budynek gospodarczy o powierzchni 60 m2, mogący spełniać rolę warsztatu, jak również osobnego mieszkania. Duży ogród zachęca do ustawienia wielkiego basenu oraz placu zabaw dla dzieci, chyba że wolimy nasadzić drzewka i zając się pielęgnacją własnego, wspaniałego ogrodu.

Trzeba przyznać, że nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny. Jeśli chcielibyśmy zainwestować i podzielić na kilka osobnych mieszkań lub kilkanaście pokoi, jest, to idealne rozwiązanie.

Zachęcam !!! Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Kontakt Tomasz Maćkowiak 530 832 444

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

“Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu”.

Lokalizacja