Jedyny taki apartament - Ruska

725 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 38 m²

Lokalizacja Wrocław, ul. Ruska

Cena 725 000 zł

Szczegóły

Lokal położony jest przy ulicy Ruskiej – idealny dla inwestora na najem krótkoterminowy.

Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1890r. Pod złotymi nożycami. Mimo 100-letniej historii świetność kamienicy nie przeminęła. Inwestorzy, którzy podjęli się renowacji postarali się zachować niepowtarzalny klimat budynku. Na posadzkach cześci wspólnej znajdują się francuskie dywany kaflowe, mosiężne okucia, wykończenia z drewna oraz kolorem ścian w odcieniach oliwki, bieli i brązu.

Mieszkanie (38 m²) składa się z dwóch osobnych apartamentów typu studio (posiadają niezależne wejścia) oraz dużego tarasu (70 m²). W każdym Apartamencie znajduje się salon z łóżkiem, tv, internet i łazienka z prysznicem. Dodatkowo kuchnia w aneksie z AGD. To, co wyróżnia nieruchomość to przede wszystkim wysoki standard wykończenia, nowe okna oraz instalacje, możliwość wyjścia na przepiękny taras z każdego apartamentu.

Blisko na starówkę, do klubów, retauracji czy kawiarni. Sąsiedztwo sklepów, butików oraz galerii handlowych.

Idealna na najem krótko/długoterminowy lub zamkieszkania.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zachęcam do kontaktu – Sebastian Sochacki, Metrohouse

Lokalizacja