Księże Małe - 3 pok. z garażem + ogródek działkowy

430 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 3 pokoje

Powierzchnia 58 m²

Lokalizacja Wrocław, Księże Małe

Cena 430 000 zł

Szczegóły

Mieszkanie 58 m², komórka lokatorska 2,25 m², zamykany garaż oraz ogródek działkowy ROD o powierzchni 400 m² w sąsiedztwie wszystko w cenie 430000zł.

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 58 m² na Księżu Małym, w kameralnej zabudowie. Budynek posiada tylko dwa piętra, podwórko ogrodzone z własnym niewielkim placem zabaw. Pod budynkiem zamykany garaż do indywidualnego korzystania.

Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym wyposażony w najwyższej klasy sprzęt (piekarnik, zmywarkę, lodówkę, młynek do odpadów) oraz dwie sypialnię, w tym jedna z garderobą.

We wszystkich pokojach na podłodze położona jest deska, dodatkowy atut to najwyższej klasy nowe okna drewniane z roletami wewnętrznymi. Dla wygody mieszkańców mieszkanie posiada oddzielnie łazienkę i wc.

W pobliżu znajdują się: - szkoła, - przedszkola, - żłobek, - sklepy, - Park Wschodni, - kilka boisk, - mnóstwo terenów rekreacyjnych pozwalających spędzić aktywnie czas.

W budynku dostępna jest telewizja kablowa, internet światłowód oraz telefon.

Dobre połączenie komunikacją miejską z pozostałymi częściami Wrocławia, w pobliżu znajdują się przystanki – 300 m od pętli tramwajowej linia 3 i 5 – 15 min. tramwajem do Placu Dominikańskiego.

Lokalizacja