Mieszkanie na Polance

221 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 1 pokój

Powierzchnia 27 m²

Lokalizacja Poznań, ul. Milczańska

Cena 221 000 zł

Szczegóły

Mam przyjemność zaoferować nowe mieszkanie na poznańskiej Polance.

Inwestycja jest w trakcie realizacji, a jej zakończenie jest planowane na 2021 rok. W obu budynkach inwestycji znajduje się łącznie 318 mieszkań. Oferta jest bardo bogata i skierowana do szerokiej grupy odbiorców ponieważ metraże mieszkań zawierają się w przedziale od 25 m² do 128 m².

Na terenie osiedla przewidziana jest strefa relaksu, która zawierać będzie park, plac zabaw oraz boisko do siatkówki. Na osiedlu są przewidziane miejsca parkingowe naziemne oraz hale garażowe dla każdego z budynków.

Jeden przystanek tramwajowy do centrum handlowego Posnania oraz krótki spacer do galerii handlowej Malta. W okolicy sklepy, markety, szkoła podstawowa, przedszkole, liceum, restauracje, apteka, siłownie, basen i nie tylko.

Polanka to pożądana i ceniona okolica.

Z racji tego, że jesteśmy zewnętrznym biurem dewelopera, kupując mieszkanie na rynku pierwotnym pozbywa się dodatkowych kosztów, w tym podatku 2% PCC oraz prowizji dla biur pośrednictwa.

Mieszkanie jest do własnej aranżacji. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Przykładowe ceny mieszkań w 3 kategoriach: - 1 pokojowe 26,79 m² - 221 000zł - 2 pokojowe 35,60 m² - 270 500zł - 3 pokojowe 50,13 m² - 377 300zł

Mieszkania 1 pokojowe na chwile obecną dość szybko są rezerwowane, a ceny mogą lekko ulegać zmianom.

Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie.

Lokalizacja