Mieszkanie na sprzedaż 34 m2, Gdańsk

249 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 1 pokój

Powierzchnia 34 m²

Lokalizacja Gdańsk, Mniszki

Cena 249 000 zł

Szczegóły

“Mieszkanie dla pary lub singli . Osiedle Nowa Niepołomicka. Cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum a zdala od ulicznego smogu. “ Osiedle powstało w lokalizacji , która intensywnie rozwija się pod kątem budownictwa mieszkaniowego oraz usługowo handlowego. Niedaleko jest stąd także do jednego z największych w Gdańsku węzłów handlowych. Do centrum miasta zjechać można al.Armii Krajowej . Poruszanie się komunikacją miejską ułatwia pętla tramwajowa na końcu al. Havla,gdzie można zaparkować samochód lub rower. Szybko z osiedla dostaniemy się jedną z dwóch stron do obwodnicy trójmiasta , Trakt św. Wojciecha , Pruszcza Gdańskiego, Straszyna, Kowale lub Parku Oruńskiego , w którym można spacerować lub pojeździć rowerem. Do wszystkich tych miejsc dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut.

Osiedle Nowa Niepołomicka skład się z pięciu sześciokondygnacyjnych budynkow z halami garażowymi. Przy bloku znajdują się przynależne miejsca parkingowe. Mieszkanie z oferty to duża przestronna oraz jasna kawalerka o powierzchni 33,91 m2 , do której przynależy duży przeszklony balkon , piwnica oraz miejsce parkingowe naziemne.

Kawalerka składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym 24,06 m2 , wydzieloną strefa przedpokoju , w którym jest miejsce na dużą np.szafę lustrzaną , która optycznie powiększy pomieszczenie 4,55 m2 oraz z dużej łazienki o powierzchni aż 5,31 m2 , w której jest miejsce na prysznic lub wannę, zabudowę szafy na ręczniki ,środki czystości oraz wszystko co w łazience być powinno. Przeszklony duży balkon 4,35 m2 .

Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone latem jak i zimą co jest dużym atutem a z balkonu mamy piękny widok na otaczającą nas zieleń oraz staw do dyspozycji mieszkańców ze sprzętem do treningów na świeżym powietrzu lub wędkowaniem.

Do mieszkania można wjechać nowoczesną cichobieżną windą lub wejść osobnym wejściem po schodach dla utrzymania kondycji :) Miejsce parkingowe przynależne do mieszkania położone jest w strefie na której są tylko dwa miejsca parkingowe, co zabezpiecza nasz pojazd przed obiciami ( trzeba tu zaznaczyć, że to jedyne takie miejsce na osiedlu). Przy samym osiedlu powstał park handlowy Stokrotka oraz lokale handlowo usługowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w sprawie szczegółów , prezentację oraz negocjacje :) pozdrawiam

Kontakt:

tel: 791800550 marek16v@wp.pl

Lokalizacja