Mieszkanie na sprzedaż 48 m2, Jabłonna

300 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 49 m²

Lokalizacja Jabłonna, Leśna

Cena 300 000 zł

Szczegóły

Piękne, rozkładowe mieszkanie w Jabłonnie Dwupokojowe mieszkanie z odrębną kuchnią oraz miejscem w garażu podziemnym, które jest dodatkowo płatne-15000 zł. Jest to wysoki parter z piękną i długą na całe mieszkanie loggią. W oknach zewnętrzne rolety,które w letnie, gorące dni zapewniają przyjemny chłód, na klatce schodowej monitoring.

Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pragnących zachować możliwość sprawnego przemieszczania się np. do centrum stolicy.

Jest to osiedle kameralnych budynków wielorodzinnych.Teren osiedla jest ogrodzony i objęty monitoringiem.

W mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe- oddzielne dla każdego mieszkania.

Dojazd samochodem do centrum stolicy zajmuje jedynie 25-35 min. w zależności od natężenia ruchu. Tuż przy bramie wjazdowej osiedla znajdują się przystanki, stąd można wygodnie podróżować w kierunku Warszawy oraz Legionowa. Nieruchomość usytuowana jest w niedalekim sąsiedztwie szkół i przedszkoli. W pobliżu znajduje się sklep osiedlowy, nieco dalej znajdują się popularne sklepy Kaufland, Obi, Lidl. Wokół znajduje się wiele miejsc zachęcających do rekreacji i aktywności na świeżym powietrzu -graniczący z osiedlem las. Wysokość czynszu dla dwóch osób - ok.280 zł/mies. zawiera zaliczkę za wodę, fundusz remontowy oraz opłatę za wywóz śmieci.

Kontakt: Karina Skuza tel: 512933186 karina.skuza@quality-living.pl

Lokalizacja