Mieszkanie na sprzedaż 52 m2, Kamień Pomorski

193 251 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 52 m²

Lokalizacja Kamień Pomorski, Zdrojowa

Cena 193 251 zł

Szczegóły

OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!

NOWY WŁAŚCICIEL!!! NOWA JAKOŚĆ!!! ( winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zamknięty)

MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM I POD KLUCZ!!! W CENIE KAŻDEGO MIESZKANIE MIEJSCE PARKINGOWE !!!

Budynek: Nowy budynek, zlokalizowany przy pięknym parku oraz uzdrowisku z basenem solankowym. W pobliżu inwestycji znajduje się szpital oraz bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej. Od listopada 2018 r., Nowy Właściciel oferuje w cenie mieszkania: miejsce parkingowe, zagospodarowany teren zieleni, teren zamknięty, dodatkowym atutem oferowanych mieszkań jest winda która będzie zamontowana do końca 2018 r. Mieszkania: Jasne i przestronne mieszkanie w nowej inwestycji w Kamieniu Pomorskim z widokiem na Uzdrowisko. Rozkład umożliwiający bardzo przemyślaną aranżację mieszkania. Do mieszkania przynależy przestronny balkon oraz miejsce parkingowe. Na koniec Listopada 2018 r. przedstawimy Państwu mieszkanie pokazowe. W ofercie mamy: 58 m2 (mieszkania dwupokojowe) 72 m2 (mieszkania dwupokojowe) 88 m2 (mieszkania trzypokojowe) Na dzień dzisiejszy 6 mieszkań zostało sprzedanych, 2 są zarezerwowane, do sprzedaży pozostało jeszcze 16 mieszkań. W parterze budynku znajduje się lokal handlowy. Pozostałe piętra 1, 2 i 3 zajmują mieszkania. Olbrzymi hol wejściowy i duża klatka schodowa z prześwietlonym sufitem. Budynek wybudowany z cegły ceramicznej, okna plastikowe, gładzie na ścianach, posadzki betonowe. Doprowadzony gaz, woda, kanalizacja, instalacja antenowa, domofonowa. Każdy lokal wyposażony w indywidualne ogrzewanie z własnego pieca c.o. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.

Kamień Pomorski

Miejscowość położona w województwie Zachodniopolskim, jest umiejscowiona w niezwykle malowniczym miejscu nad Zalewem Kamieńskim w odległości 8 km od Bałtyku. W mieście znajduje się przepiękna Marina, która zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, m.in. żeglarstwa, windsurfingu, golfa i kajakarstwa. Bezpośrednie połączenie z morzem zapewnia odcinek ujścia rzeki Odry, Dziwna. Do lotniska w Goleniowie jest stąd zaledwie 50 km. Podobna odległość dzieli miasto od terminala promowego w Świnoujściu.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Kontakt: DENAR Marcin Skoneczny tel: 662838355 denar1@onet.pl

Lokalizacja