Mieszkanie na sprzedaż 60 m2, Gliwice

216 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 3 pokoje

Powierzchnia 60 m²

Lokalizacja Gliwice, Odrowążów

Cena 216 000 zł

Szczegóły

Do sprzedaży oferuję mieszkanie w Sośnicy o powierzchni 60 m2 + dodatkowy duży balkon oraz piwnicę.

Mieszkanie znajduje się w 4 kondygnacyjnym budynku w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła, dwóch przystanków autobusowych, z których do centrum Gliwic jest 10 min.

W sąsiedztwie szkoły podstawowe, Lidl, Biedronka. Mieszkanie położone na osiedlu wyposażonym w parkingi, place zabaw, boiska sportowe oraz infrastrukturę handlowo-usługową.

Mieszkanie urządzone w nienagannym stylu. Mieszkanie dwustronne, posiada 3 niezależne pokoje (oświetlone z obu stron budynku). Kuchnia z oknem na ulicę Odrowążów z widokiem na balkon dostępny z salonu.

Na podłogach panele imitujące strukturę dębową, na ścianach w większości gładź . Zabudowa kuchenna wykonana pod zamówienie na wymiar, w cenie meble kuchenne wraz z zabudową sprzętową.

Mieszkanie na bieżąco remontowane i utrzymane w przedstawionym standardzie. Dodatkowo w cenie szafa montowana na wymiar na przedpokoju. Oprócz 3 niezależnych pokoi lokal posiada komórkę gospodarczą używaną aktualnie jako garderobę oraz schowek na niezbędne artykuły gospodarstwa domowego

( możliwość przekształcenia na niezależną toaletę). Wyposażenie łazienki w cenie zakupu mieszkania.

Mieszkanie zamieszkane przez jedną rodzinę, remontowane systematycznie, zadbane, sentymentalne. Z przyczyn zmiany miejsca zamieszkania konieczna jest sprzedaż. Mieszkanie dostępne maj/czerwiec 2019. .

Kontakt:

tel: 508710291 andkasprzyk@wp.pl

Lokalizacja