Mieszkanie na wynajem 45 m2, Warszawa

1 900 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na wynajem

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 46 m²

Lokalizacja Warszawa, Komorska

Cena 1 900 zł

Szczegóły

Super 2 pokojowe po remoncie GROCHÓW

Do wynajęcia 2 pokojowe przytulne mieszkanie po remoncie, Grochów – świetne do spokojnego życia – czynsz 1.900 zł + opłaty 500 zł – najem okazjonalny

Przestronne, jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 45,4 m2 w świetnym punkcie: pokój dzienny (18,3 m2) z loggią (4 m2) i sypialnia (11,3 m2) – pokoje niezależne, nieprzechodnie, oddzielna widna kuchnia (7,1 m2), łazienka (3,2 m2) z wanną i WC, przedpokój (5,5 m2), piwnica (2,5 m2). Po kapitalnym remoncie, na podłogach w pokojach – parkiet drewniany, w kuchni, przedpokoju i łazience – terakota, umeblowane, wyposażone w nowy sprzęt AGD, wyposażone w naczynia, sztućce i drobny sprzęt AGD, oświetlenie energooszczędne. Jednostronne – okna wychodzą na stronę wschodnią (ES/E). Na wprost mieszkania wspólna komórka lokatorska, gdzie można przechowywać rower. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 3 piętrze w budynku 15 piętrowym (2 windy w tym rowerowa). Lokalizacja Praga-Południe, Grochów przy ul. Komorskiej, na pełnym zieleni osiedlu Spółdzielni Mieszkaniowej „Ostrobramska”.

WARUNKI NAJMU Wynajem dla osoby lub pary – tylko nie palące, bez zwierząt. Wynajem na rok z możliwością przedłużenia – umowa najmu okazjonalnego. Całkowity miesięczny koszt najmu do 2.400 zł przy zamieszkaniu przez jedną osobę w tym: 1,900 zł czynsz, 500 zł opłaty administracyjne i eksploatacyjne dla spółdzielni mieszkaniowej, Płatne z góry będą: energia elektryczna ryczałtowo 80 zł, i gaz ryczałtowo 20 zł. Wymagana zwrotna kaucja 2.500 zł. W mieszkaniu jest możliwość podłączenia Internetu i TV we własnym zakresie –w budynku jest czterech operatorów.

Kontakt 508 348 846 604 588 422

Informacje dodatkowe: Znakomicie skomunikowane z Centrum (autobus, tramwaj – ok. 19 min) – przystanki autobusowe są w niewielkiej odległości od budynku. W okolicy świetna infrastruktura handlowa – CH Szembeka z bazarem Szembeka – perełką bazarów, CH Atrium Promenada i CH King Cross Praga oraz GH Rondo Wiatraczna i bazar Rondo Wiatraczna, w pobliżu inne markety i sklepy spożywcze, knajpki, pizzerie, etc. Ścieżki rowerowe prowadzące do Wału Miedzeszyńskiego, Wału Zawadowskiego, w bliskiej odległości Park „Znicza”, Park Nad Balatonem i Park Skaryszewski (10 min.) oraz Pływalnia „Szuwarek”, korty i Park „Leśnika” przy Osowskiej.

Każda kolejna osoba to dodatkowo ok. 50 zł opłaty administracyjnej i eksploatacyjnej dla spółdzielni mieszkaniowej, w tym woda (zimna, ciepła) i ścieki – koszt ryczałtowo na jedną osobę ok. 35 zł/miesiąc. Koszt zużycia ciepła CO naliczane ryczałtowo w opłacie administracyjnej i eksploatacyjnej dla spółdzielni – rozliczane wg faktycznego zużycia – podstawa naliczenia wskazania podzielników zużycia ciepła zainstalowanych na kaloryferach. Energia elektryczna – ryczałtowo ok. 80 zł za miesiąc. Gaz – ryczałtowo ok. 20 zł za miesiąc. Zużycie energii elektrycznej, gazu i wody – rozliczane wg faktycznego zużycia – będzie można zweryfikować po 2-3 miesiącach zamieszkiwania. W najbliższym czasie możliwość obniżenia o ok. 50 zł opłaty administracyjnej dla spółdzielni mieszkaniowej w związku przekształceniem użytkowania wieczystego gruntu we własność.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt:

tel: 508348846 lidia58@gazeta.pl

Lokalizacja