Mieszkanie w centrum Wrocławia

560 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 39 m²

Lokalizacja Wrocław, ul. Uniwersytecka

Cena 560 000 zł

Szczegóły

Nieruchomość znajduje się na ulicy Uniwerysteckiej, a do Rynku jest dosłownie kilkaset metrów.

Mieszkanie ma 40 m². Posiada dwa pokoje, osobną kuchnie, łazienkę oraz przedpokój. W większym pokoju (16,2 m²) znajduje się również balkon francuski. Widok z okien wychodzi na deptak, który wiedzie do rynku. W łazience znajduje się prysznic oraz WC.

Zaletą mieszkania jest bliskość rynku oraz atrakcji, które go otaczają. Do rynku jest 300m, do Bulwaru Dunikowskiego 400m, a do malowniczego Ostrowa Tumskiego (najstarszej zabytkowej części Wrocławia) 450m.

Mieszkanie znajduje się na parterze, ogrzewanie i woda są miejskie, a miejsce postojowe znajduje się na zamykanym parkingu tylko dla mieszkańców. Dodatkowym atutem jest niski czynsz.

Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację stanowi również świetną okazję dla inwestora, obecni właściciele je wynajmują (istnieje możliwość przejęcia najemców), co stworzy nam przyzwoity dochód pasywny.

Jeśli chcesz zamieszkać w sercu malowniczego Wrocławia zapraszam na prezentację mieszkania.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zachęcam do kontaktu – Sebastian Sochacki, Metrohouse

Lokalizacja