Mieszkanie, Wrocław, Traugutta

420 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 73 m²

Lokalizacja Wrocław, Traugutta 84

Cena 420 000 zł

Szczegóły

Duże, dwupokojowe mieszkanie ze sporym potencjałem, w zabytkowej kamienicy, w centrum Wrocławia.

Budynek znajduje się przy ulicy Traugutta, wzdłuż której rozciąga się pasmo secesyjnych kamienic, tworząc nietuzinkowy widok i przenosząc nas w czasie.

Mieszkanie ma spory metraż- aż 72,5 m/kw, dzięki czemu może spełniać swoją podstawową rolę, ale także może zostać zaadoptowane jako np. prywatny warsztat pracy.

Na uwagę zasługują również pewne detale, które sprawiają, że mieszkanie ma “to coś”. Mowa tu o przedwojennych drzwiach z litego drewna, czy zdobieniach przy suficie. Elementy te poruszają czułe struny u osób wrażliwych na dawną elegancję i styl.

Pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka- wszystko to zostaje dla nowego właściciela, który nie będzie musiał liczyć się z dodatkowymi kosztami, związanymi z zakupem wyposażenia.

Dodatkowym atutem mieszkania jest fakt, że przeszło ono remont: wymieniono instalację elektryczną i gazową, odmalowano ściany, w sypialniach odświeżono podłogi. Kilka lat temu odświeżono również klatkę schodową, która w 2019r. przejdzie generalny remont.

Powierzchnia mieszkania, rozkład pomieszczeń, dodatek w postaci piwnicy i balkonu oraz fakt, że mieszkanie jest po remoncie- to wszystko wpływa na wyjątkowość tego miejsca.

Oferta na wyłączność.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.

Lokalizacja