Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu, Plac Jana Pawła II

517 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 1 pokój

Powierzchnia 35 m²

Lokalizacja Wrocław, pl. Jana Pawła II

Cena 517 000 zł

Szczegóły

Kawalerka z możliwością przerobienia na mieszkanie dwupoziomowe.

Nieruchomość położona w prestiżowej lokalizacji (do rynku 200 metrów).

Obiekt zabytkowy (1776r.), odnowiony przez dewelopera łączy w sobie dawny styl architektoniczny i współczesny komfort mieszkania, dzięki czemu mieszkanie wyróżnia się z typowego standard i zachwyca oryginalnością.

Mieszkanie jednopokojowe z dużą kubaturą. Sklepienie łukowe, w najwyższym miejscu sufit znajduje się aż 4,6 metra nad ziemią. Daje to możliwość nie tylko dorobienia antresoli, ale nawet całego piętra i zmiany kawalerki w mieszkanie dwupoziomowe. Nie licząc wnęki na okno, mieszkanie ma długość aż 9 metrów. Patrząc na plan wydaje Ci się, że mieszkanie jest wąskie? To złudzenie wynikające z długości. Szerokość to niemal 4 metry. Klatka schodowa i korytarz w trakcie wykańczania do wysokiego standardu. Dobra izolacja termiczna dzięki grubym murom. Latem chłodno, zimą ciepło. Okna zachodnie.

Doskonała opcja dla wszystkich, których urzeka dawna architektura i pragną zamieszkać w ścisłym centrum miasta.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Lokalizacja