Powiadomienia

Nie przegap nowych ofert

Włącz powiadomienia i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach nieruchomości w Twoim mieście — bez konieczności ciągłego odświeżania strony i sprawdzania tych samych ofert widocznych na liście wyników wyszukiwania.

Powiadomienia są darmowe i nie wykorzystują żadnych danych osobowych.

Funkcja niedostępna

Moje powiadomienia

Jak włączyć powiadomienia

Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych ogłoszeniach, najpierw wyszukaj interesujące Cię nieruchomości (np. domy na sprzedaż) w Twoim mieście, a następnie pod listą ofert kliknij na przycisk Włącz powiadomienia. Jeśli wykonujesz tę akcję po raz pierwszy, Twoja przeglądarka poprosi Cię o zgodę na otrzymywanie powiadomień od 7go.pl. Potwierdź ją i gotowe – od teraz nie ominą Cię żadne interesujące ogłoszenia!

Możesz włączyć wiele powiadomień, np. dla różnych miast lub typów nieruchomości.

Niedziałające powiadomienia

Niestety jeszcze nie wszystkie urządzenia oraz przeglądarki internetowe zapewniają obsługę powiadomień. Poniżej przedstawiamy najczęściej używane systemy operacyjne oraz przeglądarki, na których powiadomienia powinny działać poprawnie.

System operacyjnyPrzeglądarki internetowe
WindowsChrome, Opera, Firefox, Edge
macOSChrome, Opera, Firefox
LinuxChrome, Opera, Firefox
AndroidChrome, Opera, Firefox

Urządzenia z system iOS (tj. iPhone, iPad) nie obsługują powiadomień.

W przypadku, gdy korzystasz z odpowiedniego urządzenia oraz przeglądarki, ale nadal nie otrzymujesz powiadomień, upewnij się, że masz włączoną obsługę JavaScript. Może się również zdarzyć, że w przeszłości nie zezwoliłeś na otrzymywanie powiadomień ze strony 7go.pl – w tym celu należy usunąć nasz adres z listy blokowanych domen w ustawieniach przeglądarki. W razie problemów prosimy o kontakt.