Przestronne mieszkanie na sprzedaż 110 m2, Warszawa

1 510 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 4 pokoje

Powierzchnia 110 m²

Lokalizacja Warszawa, Gwiaździsta

Cena 1 510 000 zł

Szczegóły

Bezpośrednio właściciel sprzeda luksusowy, 3 pokojowy, bardzo słoneczny apartament 109,7 m.kw. na Żoliborzu, przy samej Kępie Potockiej. Salon (ponad 27 m.kw) posiada ogromne okna ze wspaniałym widokiem na morze zieleni. 2 duże sypialnie (ponad 20 m i 19 m), garderoba, duża łazienka (ponad 7 m, wanna, prysznic, wc) wyłożona trawertynem, osobna druga łazienka (prysznic, wc). Oddzielna duża kuchnia z aneksem jadalnym (ok. 16 m) -2 okna z widokiem na Kępę Potocką.

UWAGA: Brak słupów ograniczających aranżację mieszkania. Możliwość wydzielenia 4 pokoju (ponad 9 m.kw) i otwarcia kuchni na salon (uzyskując powierzchnię salonu z kuchnią łącznie ok 32 m.kw). Dodatkowo możliwość zupełnie innej aranżacji i uzyskania 5 pokoju - wymagającej rezygnacji z garderoby lub jednej z łazienek- i uzyskanie: 3 sypialni po ok 10-12 m, sypialni 20 m, salonu z otwartym aneksem kuchennym (ok 28 m ). Apartament posiada 2 balkony (6 i 7 m.kw.) od ul. Gwiaździstej (salon) i od ul. Tylżyckiej (sypialnia). W każdym pokoju klimatyzacja (Samsung). Podgrzewane podłogi w kuchni, przedpokoju i łazience. Parapety marmurowe. W pokojach luksusowy parkiet-deska, biały jesion. Gzymsy ozdobne pod sufitem. Drzwi drewniane (nie fornir). Do mieszkania przynależy duża komórka (9,4 m.kw.) w garażu podziemnym. Dodatkowo możliwość zakupu miejsce parkingowego - osobno płatne (40 tys. zł)

Budynek i okolica posiada doskonałą infrastrukturę-przystanek autobusowy, Carrefour express na parterze budynku, piekarnia, przychodnia stomatologiczna. Na patio budynku znajduje się mały plac zabaw. Budynek posiada całodobową ochronę, kamery, wideofony. Przed budynkiem znajduje się Kępa Potocka, największe rekreacyjne miejsce na Żoliborzu-staw (kajaki), plac zabaw,, pub, ścieżka rowerowa prowadząca do znajdującego się w odległości ok 1 km. Lasku Bielańskiego. W odległości ok 300-500 m jest kościół, basen, fitness,tenis, strzelanie z łuków, poczta, liczne sklepy i usługi, pizzeria, szkoła podstawowa, liceum im. Maczka i Lelewela. Na placu Wilsona,ok, 1 km znajduje się stacja metra, kino, restauracje, kawiarnie, Park Żeromskiego, kościół, szkoła, przychodnia.

Informacja: Jestem skłonna współpracować z pośrednikami zainteresowanymi zamieszczeniem ogłoszenia WYŁĄCZNIE w swojej bazie i na swojej stronie internetowej, w celu przedstawienia swoim klientom, bez publikacji na portalach.

Kontakt:

tel: 609835159 jagosfera@wp.pl

Lokalizacja