Przestronny dom na sprzedaż 324 m2, łódź

590 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Dom na sprzedaż

Liczba pokoi 7 pokoi

Powierzchnia 324 m²

Lokalizacja Łódź, Aleksandra Janowskiego

Cena 590 000 zł

Szczegóły

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, na zacisznym osiedlu i w zielonej okolicy, dzielnica Teofilów – Rojna Południe (między ul. Rojną a ul. Rąbieńską). Segment skrajny, z 1991 r., powierzchnia użytkowa ok. 204 m2, na działce o powierzchni 301 m2, zbudowany w technologii tradycyjnej (murowany, pustak max/cegła), ocieplony, dach w konstrukcji drewnianej, pokryty blachą, ocieplony wełną mineralną. Pomieszczenia w budynku częściowo modernizowane. Stolarka okienna wymieniona na PCV. Układ funkcjonalny: piwnica - wydzielone pomieszczenie gospodarcze na piec c.o., oraz drugie duże pomieszczenie gospodarcze przyziemie – duży pokój z kominkiem i wyjściem na ogród: parter – hall wejściowy wraz z przedsionkiem/wiatrołapem oraz garaż z kanałem; wyższy parter – kuchnia, jadalnia z wyjściem na taras, osobne: toaleta oraz łazienka; I piętro a – salon z osobnym balkonem I piętro b - dwa pokoje oraz osobne: toaleta i łazienka,
II piętro a – duża sypialna z osobnym balkonem II piętro b – duża sypialnia, duża łazienka z toaletą: poddasze – strych stanowiący pomieszczenie gospodarcze.

Poza zasadniczą bryłą budynku, wzdłuż jego północnej ściany znajduje się bezpośrednio przylegające do budynku pomieszczenie gospodarcze (ok. 28 m2), na przedłużeniu którego znajduje się drugi garaż (ok. 15m2) mający oddzielny wjazd od strony ogrodu.

Istnieje możliwość adaptacji części budynku i przylegających pomieszczeń np. w celu prowadzenia działalności gospodarczej (odrębne wejście od wejścia do budynku, do budynku doprowadzona tzw. „siła”).

Media : woda, energia (w tym tzw. siła), kanalizacja, gaz z sieci miejskiej (c.o i c.w.u. gazowe, z lokalnego pieca c.o. jednofunkcyjnego z zasobnikiem c.w.u. – Viessmann).

Lokalizacja w sąsiedztwie innych domów w zabudowie szeregowej, blisko punkty handlowo- usługowe, szkoły, przystanki autobusowe, park. Ulice osiedlowe – asfalt, chodniki – kostka brukowa, oświetlone. Osiedle w pełni zagospodarowane.

Okolica cicha i spokojna.

Szkice inwentaryzacyjne budynku dla zainteresowanych (e-mail).

Kontakt pod podanym numerem telefonu (+48 662 080 050), po godzinie 18.00.

Kontakt: Elżbieta Gajewska tel: 662080050 ela.gajewska@outlook.com

Lokalizacja