Przytulne mieszkanie blisko metra Wilanowska

3 250 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na wynajem

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 49 m²

Lokalizacja Warszawa, al. Wilanowska

Cena 3 250 zł

Szczegóły

Agencja nieruchomości UNIQUE ESTATE ma przyjemność zaprezentować przytulny apartament na Mokotowie.

ROZKŁAD: Apartament o powierzchni 49m2. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu.

STANDARD: Wysoki. Budynek powstał w 2018 roku. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze. jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości meble oraz sprzęty AGD.

LOKALIZACJA: Budynek apartamentowy zlokalizowany jest przy alei Wilanowskiej na Mokotowie. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią Warszawy ze względu na niedużą odległość od metra Wilanowska oraz linii tramwajowej. W najbliższej okolicy sklepy, kawiarnie oraz restauracje.

INFORMACJE DODATKOWE: Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym - 150PLN


The real estate agency UNIQUE ESTATE is pleased to present a cozy apartment in Mokotów.

LAYOUT: Apartment with an area of 49m2. It consists of a living room with a kitchenette, bedroom, bathroom and balcony.

STANDARD: High. The building was built in 2018. The flat is on the 6th floor. it is fully furnished and equipped with high quality furniture and household appliances.

LOCATION: The apartment building is located at Wilanowska Avenue in Mokotów. This place is very well connected with every part of Warsaw due to the small distance from the Wilanowska metro station and the tram line. Shops, cafes and restaurants in the immediate area.

ADDITIONAL INFORMATION: Possibility to rent a parking space in the underground garage - PLN 150

Jeżeli interesuje Państwa szersza oferta zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym doradcą lub do zapoznania się z naszą stroną internetową. _ Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję./We charge a commission. _ Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja