Rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia

470 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 50 m²

Lokalizacja Wrocław, ul. Oławska

Cena 470 000 zł

Szczegóły

Lokal znajduje się przy ulicy Oławskiej z widokiem na deptak prowadzący do rynku.

Mieszkanie posiada dwa pokoje, w tym jeden z możliwością podziału na dwa mniejsze (27 m²). Znajduje się w nim również zabudowany balkon z widokiem na deptak, mniejszy pokój (8 m² - widok od strony podwórka), kuchnia (8 m²), łazienka wraz z WC (3,5 m²) oraz przedpokój (4,3 m²). Lokal jest jak najbardziej rozkładowy, posiada okna z dwóch stron, od strony podwórka jest również parking dla mieszkańców. Do mieszkania jest przydzielona piwnica o powierzchni 3,18 m².

Zaletą mieszkania niewątpliwie jest lokalizacja – położone w centrum miasta przy głównym deptaku prowadzącym do rynku stanowi świetną okazję do kupna dla rodzin, inwestorów czy studentów.

Lokal znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy, dzięki odpowietrznikom ciepła mieszkanie jest bardzo dobrze dogrzane (bez kosztów), dodatkowo zaletą jest bardzo niski czynsz w wysokości 310zł. Mieszkanie jest po częściowym remoncie.

W okolicy znajdziemy wszystko czego potrzebujemy.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zapraszam na prezentację – Sebastian Sochacki, Metrohouse

Lokalizacja