Wilanów, mieszkanie 2 pokoje 47,7m2 od architektów

429 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 48 m²

Lokalizacja Warszawa, al. Rzeczypospolitej

Cena 429 000 zł

Szczegóły

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.71m2 w samym sercu miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku apartamentowym w trakcie budowy, przekazanie własności najpóźniej w III kwartale 2019r. Budynek jest kontynuacją osiedla “Atmosfera” uznanego przez mieszkańców za jedno z najładniejszych w Wilanowie.

Jesteśmy architektami z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu wybraliśmy najładniejsze i najbardziej ustawne mieszkanie w inwestycji. W cenie mieszkania oferujemy opracowanie projektu wnętrz i pomoc w aranżacji. Mieszkanie ma optymalne proporcje rzutu (duża szerokość, 3 okna) oraz wolny plan co daje dużą swobodę aranżacji. Przykładowo prezentujemy dwa sposoby aranżacji planu, rozwiązanie typowe dwupokojowe oraz bardziej odważny projekt open space. W każdym z wariantów w mieszkaniu bez problemu uda się wygospodarować miejsce na szafy, wygodną łazienkę z wanną lub prysznicem, kuchnię z dużym stołem i część wypoczynkową.

Mieszkanie usytuowane jest we frontowej, prestiżowej części budynku, która będzie wykończona okładziną kamienną. Okna wychodzą na stronę Alei Rzeczypospolitej i dalej działkę Świątyni Opatrzności co daje unikalne w Wilanowie szerokie, niezabudowane otwarcie widokowe (nie ma efektu okno w okno z sąsiadem). Wszystkie okna z mieszkania wychodzą na dużą 13-metrową loggię i są skierowane na stronę południowo zachodnią dzięki czemu lokal jest przez cały rok pięknie doświetlony i słoneczny.

Bardzo kameralny układ mieszkań, tylko 4 mieszkania na piętrze.

Położenie w centralnej części miasteczka to też bliskość przystanków autobusowych, sklepów, kawiarni, centrum fitness a także szkół i przedszkoli. W okolicy park, ścieżki rowerowe i trasy do biegania. Wraz z mieszkaniem oferujemy miejsce garażowe na platformie niezależnej z wygodnym wjazdem, najbliżej klatki schodowej do mieszkania w cenie 30000zł.

Kontakt: Kostykiewicz Design tel: 728494948 info@alekosmos.com

Lokalizacja