Zamieszkaj na dachu Rataj

369 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 3 pokoje

Powierzchnia 66 m²

Lokalizacja Poznań, os. Orła Białego

Cena 369 000 zł

Szczegóły

W tym wieżowcu mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nie czekają długo na kupców! Warto podkreślić, że nie jest to wielka płyta, a nowsza technologia budowy z lat 90-tych. Nie trzeba się martwić stanem instalacji, a to oznacza oszczędności w remoncie!

Mieszkanie o pow. 66 m kw. jest na XV p. wieżowca na os. Orła Białego w Poznaniu. Ma bardzo korzystny układ zarówno z punktu widzenia rodziny jak i wynajmujących, bo ma w pełni niezależny układ. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Południowo-wschodnia wystawa okien. Słoneczne i jasne wnętrze.

Standard: - kuchnia po remoncie - wymienione drzwi wewnętrzne - antywłamaniowe drzwi zewnętrzne - okna PCV/drewno - na podłogach panele i płytki - ściany: tapety - łazienka z wanną do odnowienia - przedpokój w boazerii

Mieszkanie sprzedawane bez umeblowania poza kuchnią (bez lodówki i zmywarki).

Koszty utrzymania: czynsz 600 zł/2 os z ogrzewaniem miejskim i wodą.

Stan prawny: mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW, ale z możliwością założenia.

Atuty: - budynek z 1994 r., beton - nowe windy - dobre skomunikowanie z miastem liniami tramwajowymi (remont trasy obecnie) - zielona, przyjemna okolica, imponujący widok z okna - piwnica, wyremontowany balkon - rolety w oknach - czyste, zadbane mieszkanie, może zostać od ręki wynajęte - przy zakupie dla siebie też można się wprowadzić i stopniowo remontować - bardzo dobrze zaopatrzone sąsiedztwo - w pobliżu szkoła, przedszkole.

Cena podlega negocjacji!

Termin przekazania mieszkania do 20 lipca.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Kontakt ws. oferty: Karolina Słotwińska-Lisiak Biuro Castle Tel. 515 196 647

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

“Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu”.

Lokalizacja