Zamieszkaj w parku na osiedlu ATANERA!

325 000 zł

Rodzaj ogłoszenia Mieszkanie na sprzedaż

Liczba pokoi 2 pokoje

Powierzchnia 46 m²

Lokalizacja Poznań

Cena 325 000 zł

Szczegóły

Polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu wybudowanym przez cenionego dewelopera -firmę ATANER w 2000r. Zespół mieszkaniowy SIELAWY zlokalizowany w dawnym parku dworskim ( park pozostał wraz z malowniczym jeziorkiem ). Przejrzysty układ budynków, pozostawia sporo miejsca na komunikację, przestrzenie wspólne, zieleń, place zabaw. Trzon zespołu stanowią czterokondygnacyjne budynki o ciekawie zaprojektowanych elewacjach z wysoko położoną strefą wyjściową.

Mieszkanie o powierzchni 46,2m2 mieści się na bardzo wysokim parterze ( wys. pierwszego piętra ) Układ mieszkania : Salon z aneksem kuchennym 25m2 z wyjściem na balkon Sypialnia 12m2 Łazienka 5m2 Korytarz 4 m2 Obecnie kuchnia jest w aneksie, można wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Standard nieruchomości : Na podłogach panele i płytki. Kuchnia w zabudowie. W łazience duża, narożna wanna. Mieszkanie wymaga odświeżenia jest jednak łakomym kąskiem ze względu na usytuowanie ( spokojne miejsce z dużą dawką zieleni, zamknięte osiedle ) jak i ze względu na ładny układ pomieszczeń. Szybki dostęp do centrum miasta. Początek Naramowic, tuż za hotelem Naramowice ( zjazd z Lechickiej ). Kilka autobusów w pobliżu osiedla.

Polecam Monika Modrzyńska 512330990

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

“Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu”.

Lokalizacja